MÖBLER / Bord / Bord 10884043
nr 1088 4043
Bord
med hylla, 1930-tal, diameter: 60 cm, höjd: 63 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2017
kl 18:17:02
5/2 23:07:13